Живой звук в Киеве. Начальная страница.
Живой звук в Киеве. Для тех, кто ценит неподдельную музыку!

«Джаз-коло»

Игорь Закус, администрация звукозаписывающей компании «Темпора» и компания «Музична біржа» представляют цикл джазовых концертов «Джаз-коло».


Официальный сайт: jazz-kolo.com.ua

Игорь Снисаренко. 24-е марта 2007 г.


Игорь Закус Почитаемый в нашей джазовой среде басист Игорь Закус организовал свой цикл джазовых концертов! Причём выступать в них будут именно украинские музыканты. И это исключительно правильно. Послушать хорошо подготовленную программу в более подходящем месте, чем то, что претендует называться громкими именами, подобными "джаз-клуб", "арт-клуб" и т.д. Уже состоялись два концерта проекта «Джаз-коло»: Игорь Закус и его “Z-бэнд”, а также Марина Юрасова. Первый состоялся в Киево-Могилянской академии, а второй, и скорее всего последующие, - в Украинском доме. На концерт Марины Юрасовой 13-го марта я, к сожалению, не попал, а о первом (LinK: 6-го февраля 2007 года) вспоминаю до сих пор. На это выступление Игорь Закус пригласил почти весь 'классический' состав “Схід-Side” и Родиона Иванова. Сыграны были композиции с двух последних авторских альбомов Игоря Закуса “Присвяти” и “Zakus Was Here”. Среди авторов - Игорь Закус, Родион Иванов и Сергей Диденко. Любимый Закусом фанк занял значительное пространство, часто сменяясь фьюжн-врезками гитары Владимира Шабалтаса и саксофона Дмитрия Александрова. Фанк мне услышался однообразным, исключая слэп-нарезы от Закуса. Вероятно, из-за особого клавишного ковра Родиона Иванова. Исключительно приятное впечатление осталось от игры Александра Лебеденко, как вдох чистого вохдуха, и от исполнения баллад. Особняком здесь... и думаю, что надолго, стоит “Присвята” Закуса своему отцу. Полное нежной грусти соло музыканта. Который к тому же хорошо знает, что нельзя всё охватить одним инструментом и использовал за концерт четыре своих бас-гитары.

Посмотреть фотоальбом концерта

Скоро:

«Guitar-Kolo» у проекті «Джаз-коло». 26-го травня (мая) «Темпора», Ігор Закус та «Музична біржа» презентують черговий проект «Джаз-кола» - GuitarKolo. Володимир Шабалтас, Сергей Овсянников, Віталій Макукін, Александр Павлов, Володимир ‘Ніс’ Ліхошва, Сурен Томасян. А також Родіон Іванов, Макс Малишев, Ігор Закус, Валентин Корнієнко, Артем Лебедєв та Олександр Лебеденко та Денис Аду. Головна ідея та формат гітарного міні-фесту Guitar Kolo - подібні до попереднього, BassKolo: кожен з гітаристів представить власну композицію та виступить в дуеті, тріо чи іншій ‘конфігурації’ з іншими гітаристами. На жаль травмований Дмитро Коваленко не заграє, але добрих сюрпризів - набагато більше! Це і поява на київській сцені техніка-віртуоза Віталія Макукіна, та якийсь просто вражаючий камбек: Володимир ‘Ніс’ Ліхошва та Макс Малишев - буде багато цікавого! Початок концерту о 19:00. Ціна, як і минулого разу - 50 грн. [Live in Kiev: не підтверджено] Рекомендовано!

Офіційний сайт проекту: jazz-kolo.com.ua

Было:

«Бас-коло» у проекті «Джаз-коло». 10-го березня (марта) відбудеться концерт «Джаз-кола» із найвідомішими басистами українського джазу. До проекту BassKolo Ігор Закус запросив надпотужного Макса Гладецкого, добре відомих Валентина Корнієнка (співпраця з “Схід-Side”, “A Banda Brasil”, Ольгою Войченко) та Юрія Толстолуцького (“Mercedes Band”), Костю Іоненка (“Кактус Фреш”) та Миколу Кістеньова (“Mazafunka Group”). Арт-директор Джаз-Кола Ігор Закус пообіцяв, що цього разу басисти виступатимуть не настільки формально (по дві композиції із власним складом), а буде набагато більше інтерактивності між басистами та рештою музикантів на сцені [jazz-kolo.com.ua]. Під час цього концерту в «Українському Домі» (вул. Хрещатик, 2) презентуватимуть нові записи від «Джаз-кола». Це будуть два диски українських саксофоністів: живий запис SaxKolo (на відміну від концерту - запис чудової якості[jazz-kolo.com.ua], а вже на PianoKolo звук у залі змінили нарешті на краще) та антологія україського саксу; а також подвійний альбом піаністів - PianoKolo та антологія. Початок концерту о 19:00. Рекомендую!

Офіційний сайт проекту: jazz-kolo.com.ua

«Піано-коло» у проекті «Джаз-коло». Черговий джазооберт «Джаз-кола» відбудеться вже 9-го грудня (декабря). Інструментальний сет продовжать джазові піаністи. За оновленим списком виступатимуть Наталя Лебедєва, Павло Шепета, Родіон Іванов, Сергій Давидов, Илля Єресько, Олексій Боголюбов, Павло Литвиненко. На допомогу їм стануть Настя Маркова (вокал), Артем Менделенко (саксофон), Олексій Фантаєв (барабани), Ігор Закус (бас-гітари), Валентином Корнієнком та Максим Гладецький (бас), Олег Марков, Костянтин Іоненко (бас-гітара), Олександр Муренко та Валерій Волков (барабани), Денис Аду. На превеликий жаль не буде черкаського джазового ватажка Сергія Крашеніннікова та Юрія Шепети. «Джаз-коло» за підтримки видавництва «Темпора», Ігоря Закуса та компанії «Музична біржа» знову відбудеться в «Українському Домі» (вул. Хрещатик, 2) о 19:00. Рекомендую!

Офіційний сайт проекту: jazz-kolo.com.ua

«Сакс-коло» у проекті «Джаз-коло». 11-го листопада (ноября) видавництво «Темпора», Ігор Закус та компанія «Музична біржа» знову повертають нас до «Джазового кола». Цей рік буде відзначений дуже доречною і цікавою серією: «Джаз-коло» взяли за мету кожного концерту пропонувати слухачеві кращих виконавців на окремих інструментах. Звісно, що українських! За таких умов буде добре видно, хто з музикантів чим відрізняється від інших, чи має він свій власний стиль, свою музичну мову. Надзвичайно цікаво! Не на всі інструменти у нас знайдеться достатня кількість майстрів. Але із саксофонами, басистами, барабанщиками, гітаристами та піаністами проблеми не буде. Першим запускають «Сакс-коло». Головними героями будуть Дмитро Олександров, Артём Менделенко, Богдан Гуменюк, Ігор Рудий, Олександр Рукомойніков та Іван Бондарєв. Як людина, що багато зробила для розвитку джазу на Україні, але сам родом з Німеччини, на сцену «Українського Дому» вийде Гётц Грюнберг - в минулому постійний учасник джазових проектів в арт-клубі «44», та один із засновників і директор клубу «A7». Допомагатимуть саксофоністам Наталя Лєбєдєва, Юрий Шепета, Родіон Іванов, Олексій Саранчин, Сергій Давидов, Ігор Закус, Андрій Арнаутов, Михайло Баньковський, Олександр Гарькавий, Євген Селезньов, Олег Марков, Дмитро Коваленко, Павло Литвиненко, Ілля Алабужев, Павло Галицький. Концерт відбудеться в «Українському Домі» (вул. Хрещатик, 2) о 19:00. Рекомендую!

Офіційний сайт проекту: jazz-kolo.com.ua

Наталя Лєбєдєва. «Джаз-коло». 25-го березня (марта) джазова піаністка Наталя Лєбєдєва виступатиме в «Українському Домі» у проекті «Джаз-коло» Ігоря Закуса та компанії «Темпора». Цього вечора Наталя Лєбєдєва репрезентуватиме свій новий сольний альбом. Тріо Наталі Лєбєдєвої - це ще сам особисто Ігор Закус (бас-гітари), та Олексій Фантаєв (барабани). Декілька композицій зіграє Артем Менделенко (саксофони). І, можливо, ту саму у дуеті з Наталею Лєбєдєвою, що підкорила мене на концерті-презентації DVD та CD релізів «Джаз-кола»? О, як хочеться почути! Можна йти заради однієї! Концерт відбудеться в Українському Домі (вул. Хрещатик, 2) о 19:00. Рекомендую!

Офіційний сайт проекту: jazz-kolo.com.ua

Віталій Іванов. «Джаз-коло». 15-го січня (января) новий старт проекту «Джаз-коло». Новий - з декількох причин. Це буде перший виступ у цьому році, дати проекту раду взявся вельмишановний В'ячеслав Криштофович, а також вперше в концерті візьме участь не український квартет. Хоч номінально його лідер саксофоніст Віталій Іванов походить з України, але вже давненько є громадянином Польщі. Отак! Саксофонні партії Віталія Іванова записані на декількох альбомах українських музикантів, у першу чергу - джазових. З того часу, як Віталій переїхав до Польші, він суттєво здобув як у творчому плані, так і у своєму статусі: на сьогодні він вже - польский джазмен, тож і трио у нього - польске. Проект виник 2006-го року. Ритм-секція - польскі музиканти: Домінік Ваня – фортепиано, Михал Ярос – контрабас, Бартек Старомейскі – барабани. Колектив виконує здебільшого композиції Віталія, джазові стандарти з його аранжуванням, а також композиции Доминика Вани та українського піаніста та композитора Павла Шепети. У марті 2006-го квартет записався у концертній студії Польского Радіо у Катовице. На великій сцені цей проект вперше був представлений 16-го червня 2007-го року у Филармонії Ченстохови (Польша). [За інформацією jazz-kolo.com.ua]. Концерт відбудеться в Українському Домі (вул. Хрещатик, 2) о 19:00. Рекомендую!

Офіційний сайт проекту: jazz-kolo.com.ua

«Джаз-коло». Концерт-презентація DVD та CD релізів проекту 30-е жовтня (октября), 19:00. Український Дім, Хрещатик, 2.
В Українському Домі відбудеться концерт-презентація DVD та CD релізів проекту Игоря Закуса та компанії «Темпора» «Джаз-коло». В презентації беруть участь музиканти, що їх концерти відбулись в рамках «Джаз-кола» минулого сезону та видались на дисках (які продаватимуться на презентації), а також виконавці та колективи, що візьмуть участь в «Джаз-колі» нового сезону. Це Юлія Рома та “Night Groove”, тріо Наталі Лебедєвої, квартет Родіона Іванова, бенд Сергія Овсянікова та Ильї Єреська, “Z-BandІгоря Закуса, “Кактус-ФрешДмитра Александрова. Рекомендую!

Офіційний сайт проекту: jazz-kolo.com.ua

Игорь Закус. «Джаз-коло» 12-е июня, 19:00. Украиский дом.
Игорь Закус с сольным концертом “Коломийки”. Четвёртый концерт цикла «Джаз-коло» Игоря Закуса и компании «Tempora». Это выступление особенное своей жанровой и стилистической ориентацией на народную музыку, одним из участников будет Мирон Блощищак: заслуженный артист Украины, кларнетист и мультиинструменталист, играющий едва ли не на всём, что издаёт звук при дыхании и выдувании. Остальные музыканты - Дмитрий Александров, Денис Аду, Александр Павлов, Родион Иванов и Александр Лебеденко.

“Кактус Фреш” 24-го апреля в Украиском доме выступает “Кактус Фреш”. 19:00.

Игорь Закус 6-го февраля 2007 г.
Игорь Закус и “Z-бэнд

Посмотреть фотоальбом концерта


Авторы и создатели: Игорь Снисаренко [[email protected]] и Сергей Тройников [[email protected]]
При поддержке компании «Интерком»
bigmir)net TOP 100 Интернет-провайдер «Интерком»
Rambler's Top100